Size Web Sitesi Yapalım Mı?

GoDaddy ile Web Sitesi Kurulumu Eğitimi

2018 İnovasyon ve Tasarım Yılı etkinlikleri kapsamında Lüleburgaz Belediyesi ve GoDaddy’in ortaklaşa organizasyonu ile 6 Ekim Cumartesi saat 10:00-17:00 arasında Lüleburgaz Yıldızları Kadın Akademisi’nde “Web Sitesi Kurulumu” eğitimi gerçekleştirilecektir.

KAYIT OL!

Lüleburgaz’daki küçük işletmelerin dijital okuryazar olmalarını, temel dijital kavramları bilmelerini ve kullanmalarını sağlamak amacıyla gerçekleştirilen etkinlik sonrasında eğitime katılan işletmeler GoDaddy’nin kendin yap Web Sitesi Mimarı ürünü ile kendileri için profesyonel, mobil uyumlu bir web sitesini nasıl kolayca oluşturabileceklerini ve yönetebileceklerini öğrenecekler.

Katılımcılar, eğitim sonunda bir online varlığa sahip olmanın önemini ve online varlıklarını nasıl oluşturabileceklerini öğrenmiş olacak. Program kapsamında hakim olarak ayrılacakları konular şöyle:

  • Online varlık nedir, neden gereklidir, işletmelere neler kazandırır
  • Güçlü bir online varlık oluşturmak için neler gereklidir
  • Web sitesi nedir, neden gereklidir, markaya değer katacak bir web sitesi nasıl kurulur
  • Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) nedir, neden gereklidir
  • E-posta pazarlama nedir

*Eğitim uygulamalı olacaktır. Katılımcıların eğitime dizüstü bilgisayarları ile katılması zorunludur.

Eğitim kontenjanı 30 kişi ile sınırlıdır.

Eğitim tarihi: 6 Ekim 2018

Eğitim saati:10:00-17:00

Eğitim Yeri:Lüleburgaz Yıldızları Kadın Akademisi

GoDaddy kimdir?

GoDaddy küçük, bağımsız işletmelere katkı sağlamaya ve hizmet ile destek sunmaya odaklanan, dünyanın en büyük bulut teknolojisi platformuna sahiptir. Dünya çapında 17,5 milyondan fazla müşterisi ve yönettiği 76 milyonun üzerinde alan adı ile GoDaddy, insanlara fikirlerine isim vermek, profesyonel web sitesi oluşturmak, müşteri çekmek ve işlerini yönetmek konusunda tam destek veren bir teknoloji şirketidir. GoDaddy’nin misyonu, müşterilerine fikir ve projelerini başarıya dönüştürmeleri için gerekli araçları, içgörüyü ve birebir desteği sunmaktır.

Lüleburgaz Yıldızları Kadın Akademisi (LYKA)