Başarısızlık Hikayeleri & Yatırımcı Sunumu

2018 İnovasyon ve Tasarım Yılı etkinlikleri kapsamında Limer-Lüleburgaz İnovasyon Merkezinin düzenlediği, The Snack HAUS şirketinin kurucu ortağı Emrach Uskovski’nin misafir konuşmacı olarak katıldığı “Başarısızlık Hikayeleri & Yatırımcı Sunumu“ etkinliği 1 Aralık 2018 saat 18:30-20:00 arasında Lüleburgaz Yıldızları Kadın Akademisinde gerçekleştirilecektir.

KAYIT OL!

Emrach Uskovski kimdir?

Emrach Uskovski, 1992 tarihinde Slovakya’da doğmuştur. Bir dönem Slovakya’da yaşayan ailesiyle beraber 2006 yılında babasının işi sebebiyle Babaeski’ye taşındı.

İlk ve ortaokulu Slovakya’da okurken, liseyi ise Babaeski’de bitirdi.

Lise eğitiminden sonra da üniversiteyi İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde okuyan Emrach, Ana dili Slovakça’nın dışında Türkçe, İngilizce ve Çekçe bilmektedir.

Türkiye’de modellik işi ile uğraşmasının yanı sıra, 2014 yılından bu yana çeşitli dizilerde ve TV programlarında yer almıştır.

Kurumsal iş hayatının yanı sıra 2017 yılında girişimciliğe adım atan Emrach, The Snack HAUS şirketinin kurucu ortaklığını üstlenmektedir.

Kısaca bahsetmek gerekirse; The Snack HAUS Türkiye’deki dondurarak kurutulmuş ürünleri ve özel dondurarak kurutma servisini veren, ilk üretici firmadır.

The Snack HAUS, Anadolu’nun verimli topraklarında yetiştirilen en yüksek kaliteli dondurarak kurutulmuş meyveleri ve sebzeleri Avrupa standartlarında beğeninize sunar.

Bu etkinliğimizde Emrach, ailesinin ve kendisinin yaşadığı başarısızlık hikayelerinden, yatırımcı sunumu ve ilişkilerinden bahsedecektir.